مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در مراسم جشن اعیاد شعبانیه در ندامتگاه مرکزی اصفهان گفت: آنهایی که همیشه با خدا رفیق بوده‌اند، برنده‌ی اصلی زندگی هستند، حتی اگر در حبس باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام رحمت الله اروجی ۱۳ اردیبهشت ماه در مراسم تجلیل از جانبازان، معلمان و روحانیون شاغل در زندانهای استان اصفهان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری(ره) با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص) به اهمیت ماههای رجب و شعبان و فرصت بهره برداری معنوی از آن پرداخت و گفت: ماه شعبان ماه بندگی خداوند است و رحمت و برکت الهی در این ماه برای بندگان سرازیر می شود.

وی با ذکر حدیث قدسی، به اهمیت دوستی با خداوند و همچنین توجه ویژه‌ی خداوند به بندگان پرداخت و با تبیین فرازهای حدیث منقول از پیامبر گرامی اسلام(ص)، اهتمام به امور معنوی همچون استمرار در وضو، اقامه نماز و طلب حاجت و بخشش از خداوند را به مددجویان حاضر در مراسم توصیه نمود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: کسی که حلقه اتصال بین خود و خدا را برقرار کند، هیچگاه ناامید نمی‌شود؛ آنهایی که همیشه با خدا رفیق بوده‌اند، برنده‌ی اصلی زندگی هستند، حتی اگر در حبس باشند.

حجت الاسلام اروجی افزود: مهمترین و ارزشمندترین نیاز هر انسان، آزادی  است و انشاالله روز به روز شاهد کاهش تعداد زندانیان در سطح کشور و استان باشیم.

وی در پایان سخنان خود خطاب به مددجویان گفت: شرایط زندگی شما طوری فراهم شده که در مسیر اصلاح قرار گرفته‌اید و لذا باید از این موقعیت به صورت ویژه استفاده نموده و در مسیر اصلاح و اصلاح‌گری همت کنید و پس از آزادی نیز این مسیر را ادامه دهید.

در ادامه این مراسم پس از سخنرانی مدیرکل زندانهای استان، مولودی خوانی مداحان و اجرای گروه موسیقی، با اهداء لوح تقدیر از جانبازان، معلمان و روحانیان شاغل در زندانهای استان تجلیل شد.