در این بیانیه آمده است:

باسمه تعالی

حضور مردم، دشمنان را از هیبت جمهوری اسلامی می ترسانَد.  مقام معظم رهبری (مدّ ظلّه العالی)


همزمان با فصل بهار، مردم و کشور اسلامی‌مان در آزمونی دیگر و انتخابات سرنوشت ساز برای تجدید پیمان با آرمانهای بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و لبیک مجدد به فرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) قرار گرفته‌اند.

از آغاز نهضت اسلامی تا کنون حضور مردم در انتخابات گذشته و صحنه‌های حساس نظام، برگ زرینی از همدلی و همزبانی مردم در حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته است و بی شک حضور آگاهانه و با شکوه مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، یأس و ناامیدی دشمنان قسم خورده اسلام و نظام را به همراه خواهد داشت.

انتخابات مصونیت بخش کشور است؛ عرصه انتخابات، تجلّی حضور مردمی است که نزدیک به چهل سال پیش ندای خمینی کبیر(ره) را لبیک گفتند تا با پشتیبانی خود از همان روزهای آغازین، ارزشهای والای الهی را که با حاکمیت طاغوت و طاغوتیان، رنگ باخته بود، جانی دوباره بخشند. همگان می دانند که در نتیجه تدبیر و اندیشه بلند مقام معظم رهبری(دامت برکاته) امروزه ایران اسلامی در اوج قله های افتخار بوده است و توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری به یأس مبدل کرده است.

حضور پرشور و حماسی آحاد مختلف مردم به ویژه علمای اعلام و روحانیت معظم، طلاب و دانشجویان، هیئات مذهبی، کانونهای فرهنگی، مداحان و امت شهیدپرور به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوقهای رأی تجلی یأس و ناامیدی دشمنان و قدرت و اتحاد و اراده وصف‌ناپذیر ملتی بزرگ است که همواره پاسدار میراث جاودان امام راحل عظیم الشأن و شهدای والامقام انقلاب اسلامی بوده اند و لبیک گویان در پرتو زعامت حکیمانه رهبری معظم به سوی افتخار و اقتدار در حال حرکت هستند.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از عموم مردم به خصوص جوانان پاک، متعهد، ولایی و انقلابی می‌خواهد با تأسی از منویات مقام عظمای ولایت با حضوری پرشور و حماسی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه به عنوان یک تکلیف شرعی و سیاسی بار دیگر با آرمانهای امام راحل، شهدای والامقام انقلاب و رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) تجدید بیعت نموده و اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران و خواری و زبونی دشمنان اسلام را رقم زنند.